HUSQVARNA TALVEKAMPAANIA

HUSQVARNA VÕSALÕIKURIGA NÄPPU EI LÕIKA!

Ostes kolm Husqvarna 555 FXT ja/või 545 FXT võsalõikurit, saad odavaima tasuta – ehk 2=3 tk. Kampaaniasse kuuluvad mainitud kaks lõikurit. Osta saab kas kõik sama mudeli tooted või kombineerida nende kahe mudeliga.

Husqvarna 545FXT on eriti lihtsalt kasutatav võimas võsalõikur, millel on ainulaadsed ergonoomilised lahendused ja mis sobib pikaajaliseks kasutamiseks. Optimeeritud ülekanne ja 24-kraadise nurga all olev reduktor hõlbustavad suundlangetamist tihedas metsas. Hõlpsalt käivituva ja suure kiirendusega X-torq®-i mootoriga, väiksema kütusekulu ja heitgaasihulgaga. Väga madal vibratsioonitase tänu mootori, ajamivõlli ja lõikeseadme efektiivsele vibratsioonivastasele funktsioonile. Smart Start®-i abil hõlpsalt käivituv. Komplektis Balance XT kanderihmad. Käepidemesoojendus.

HIND: 949 EUR

 

Husqvarna 555FXT on väga võimas puhastussaag, mis on konstrueeritud spetsiaalselt raskestesse tingimustesse. Varustatud käepideme soojendusega. Väga madal vibratsioonitase tänu mootori tõhusale vibratsioonisummutusele. Komplektis Balance XT kanderihmad ja Scarlett 225-24 võsatera.

HIND: 1099 EUR

VAATA TOODET SIIT

Mark II saed

Ostes 545 G Mark II või 550 XPG Mark II, saab käepidemesoojenduse tasuta – ehk saed tavasaagide hinnaga!

Sinu võit 50 EUR!

 

Husqvarna 545 G Mark II. Jõuline ja lihtsasti käsitsetav 50 cm3 kettsaag, mis on ideaalne nii langetamiseks kui ka laasimiseks. Sale korpus ja palju innovaatilisi lahendusi teevad selle mudeli väga efektiivskeks ja vastupidavaks. Käepidemesoojendus annab lisamugavust külmades tingimustes.

SOODUSHIND: 699 EUR

VAATA TOODET SIIT

 

Husqvarna 550 XPG Mark II. Jõuline ja lihtsasti käsitsetav teise generatsiooni kettsaag, mis on ideaalne keerulisemateks langetamis- kui ka laasimistöödeks. Sale korpus ja palju innovaatilisi lahendusi teevad selle mudeli väga efektiivskeks ja vastupidavaks. Käepidemesoojendus annab lisamugavust külmades tingimustes.

SOODUSHIND: 879 EUR

VAATA TOODET SIIT

Husqvarna 440 II

Husqvarna 440. Kerge kaaluga teise generatsiooni universaalsaag. Lihtne käivitada ning manööverdada. X-Torq® mootor on kütusesäästlik ja eraldab oluliselt vähem heitmeid kui tavapärased 2-taktilised mootorid. Kerge käivitamise tagavad kütusepump ja kombineeritud käivitus- ning stopplüliti.

SOODUSHIND:399 EUR

VAATA TOODET SIIT

Kett + plaat = +1 kett

OSTES  KOMPLEKTI SAEKETI JA SAEPLAADI, SAAD LISAKETI TASUTA KAASA.

2=3

Saag ei tööta kehva ja nüri ketiga ning vigase plaadiga!

Komplekti pakkumine kehtib mudelitele: 0,325 13“ ja 15“. 

Turvavarustus 2=3

Ostes Technical Extreme jaki ja Technical Extreme püksid, saad Technical kiivri kingituseks kaasa!

 

Turvalisus on metsatöö juures kõige tähtsam. Osta endale täisvarustus!

Võidad 119 EUR!