Husqvarna NERA NEW ERA UUS AJASTU Muruniitmises

Eesrindlik muruhooldus

Esteetilise täiuslikkuseni disainitud ja uue põlvkonna intelligentsusega varustatud Automower® NERA saab hõlpsalt ja täpselt hakkama sinu suure ja keeruka muru ebatasasel maastikul, kitsastes nurkades ja kallakutel, pakkudes täiuslikku muruhooldust.

NERA robotniidukeid saab varustada kaablivaba tehnoloogiaga, kasutades Husqvarna EPOS™ komplekti (lisavarustus). Kõik niitmise aspektid on optimeeritud, alates valikulisest perimeetrikaabli vabast paigaldusest kuni nutikate funktsioonideni, nagu näiteks takistuste tuvastamine distantsilt. Nii on sul palju rohkem aega, et oma aiailu päriselt nautida.

Virtuaalpiirded

Esteetilise täiuslikkuseni disainitud ja uue põlvkonna intelligentsusega varustatud Automower NERA saab hõlpsalt ja täpselt hakkama sinu suure ja keeruka muru ebatasasel maastikul, kitsastes nurkades ja kallakutel, pakkudes täiuslikku muruhooldust.

NERA robotniidukeid saab varustada kaablivaba tehnoloogiaga, kasutades Husqvarna EPOS™ komplekti (lisavarustus). Kõik niitmise aspektid on optimeeritud, alates valikulisest perimeetrikaabli vabast paigaldusest kuni nutikate funktsioonideni, nagu näiteks takistuste tuvastamine distantsilt. Nii on sul palju rohkem aega, et oma aiailu päriselt nautida.

Kuidas EPOS ilma perimeetrikaabliteta töötab?

Husqvarna EPOS-tehnoloogia (Exact Positioning Operating System) on uusim tehnoloogia, mis on saadaval elamupiirkondade Automower®-i robotniidukite jaoks. Satelliidipõhine tehnoloogia võimaldab niidukil töötada täpsetes kaablivabades piirides. Vajad virtuaalpiirete hõlpsaks määratlemiseks vaid mobiiltelefoni ja rakendust Automower® Connect. Saad luua paindlikke tööalasid ja ajutisi väljajäävaid piirkondi, võimaldades kohandada alade juhtimist. Husqvarna nutikas satelliiditehnoloogia tagab sentimeetrise täpsustaseme sekunditega ja nõuab optimaalsete tehniliste tingimuste tagamiseks avatud taevast.

Kuidas see töötab?

tooltip text
\

Navigatsioonisatelliidid

Globaalne navigatsioonisatelliitide süsteem (GNSS) edastab satelliidisignaalid niidukile ja viitejamaale. Nii niiduk kui ka vahejaam peavad võtma vastu satelliidisignaali vähemalt neljalt satelliidilt. Kasutatakse järgmisi GNSS-i satelliidisüsteeme: GPS, GLONASS, BeiDou ja Galileo.

\

Viitejaam

Fikseeritud viitejaam on vajalik niiduki kõrgetasemelise asukohatäpsuse tagamiseks. Viitejaam edastab korrektsiooniandmed niidukile.

\

Korrektsiooniandmed

Niiduki alaliseks juhtimiseks ja selle kõrgetasemelise asukohatäpsuse säilitamiseks on vaja tugijaamast pärinevaid korrektsiooniandmeid.

\

Korrektsiooniandmed

Niiduki alaliseks juhtimiseks ja selle kõrgetasemelise asukohatäpsuse säilitamiseks on vaja tugijaamast pärinevaid korrektsiooniandmeid.

\

Virtuaalpiire

Määratle niiduki tööala, kasutades mobiilirakenduses funktsiooni appDrive niiduki juhtimiseks niidualal.

\

EPOS komplekti tarvik

Selle tehnoloogia kasutamiseks on tarvik Automower® NERA niiduki külge kinnitatud.

\

Laadimisjaam

Koht, kuhu niiduk automaatselt naaseb akusid laadima.

\

Satelliidisignaalid

Nii niiduk kui ka tugijaam võtavad satelliidisignaale vastu. Kuni sentimeetrise täpsustaseme saavutamiseks kasutatakse tehnikat RTK-GNSS. See suurendab satelliidilt pärinevate asukohaandmete täpsust.

Takistuse tuvastamine distantsilt

Nutikas takistuste tuvastamine distantsilt radaritehnoloogia abil tagab täpsed niitmistulemused, vähendades planeerimata peatumiste ohtu. Kui niiduk tuvastab murul takistuse, pöörab see löögi vältimiseks kõrvale.

Kontrolli, kas sinu aias töötab Husqvarna EPOS

Husqvarna Automower® virtuaalpiirde paigaldamise juhend

KKK: Husqvarna Automower® NERA tootevalik

Mis siis saab kui mul pole terves aias WiFi leviala ulatust?

Saad rakenduse kaudu oma niidukit täielikult kontrollida kõikjal maailmas, kuniks niiduk on ühendatud Wi-Fi-ga. Kui sinu muruplatsil pole Wi-Fi leviala, jätkab niiduk selle ala niitmist, ent ühendus rakendusega katkeb, kui niiduk pole ühendatud. Lisaks Wi-Fi-ühendusele on Automower® 320 NERA-l Bluetooth-ühenduvus, mis võimaldab ühenduse luua niidukiga 30 meetri raadiuses. Automower® 430X NERA ja Automower® 450X NERA on varustatud mobiilsideühendusega, mis võimaldab sul niidukit täielikult juhtida kõikjal maailmas.

Automower 320 NERA-l on Wi-Fi-ühendus. Kas sellele saab lisada ka mobiilsidetarvikut?

Automower Connect Kit komplekti saab osta selle niiduki lisatarvikuna. Kui ostad uue Automower 320 NERA ning soovid osta ka connect Kit-i siis paigaldame selle sinu robotile tasuta.

Milline on Automower® NERA robotniidukite maastikujõudlus?

Kõikidel Automower NERA niidukitel on pöörlev esitelg, mis loob rataste ja maapinna vahele parema kontakti. Tänu sellele saab niiduk kallakutel ja ebatasasel maastikul paremini hakkama, nii vähenevad masina ootamatud peatumised. Lisaks saavad Automower NERA niidukid hakkama kuni 50% kaldega kallakutel.

Kuidas saan kontrollida, kas kaablivaba paigaldus minu aias töötab?

Kui ostad EPOS komplektiga Automower® NERA niiduki, viib edasimüüja läbi kohustusliku aiakontrolli, mille käigus saab hinnata aia paigutust ja sobivust selle tehnoloogia jaoks.

Kas Automower® NERA robotniidukid töötavad ilma EPOS komplekti tarvikuta?

Neid niidukeid saab kasutada koos valikulise EPOS komplekti tarvikuga või ilma. Tarvik võimaldab paigaldada seadme kaablivabalt, kuid need, kes seda funktsiooni ei soovi, saavad niidukil lasta töötada ilma tarvikuta, kasutades tavalist piirdekaabli paigaldust.

Kuidas valida oma aeda õige robotniiduk?

Paka Mets aitab sind sellega. Esita taotlus robotmuruniiduki paigaldusele ning meie lahendame kõik mured koos teiega ,et robot seotamine sujuks kõige mugavalt.

Kas EPOS satelliiditeenuse kasutamine on tasuline?

Ei, kui EPOS tugijaam ja Automower NERA on omavahel ühendatud, on süsteem täielikult isemajandav ning sellega ei kaasne täiendavaid toiminguid ega liitumistasusid.

10 + 4 =

Saada päring või helista +372 5301 5401