Robotmuruniiduki paigaldus

Robotniiduk muutub iga aastaga aina populaarsemaks koduseks abivahendiks, kuna kuuldused ideaalsest niidukvaliteedist ja mugavusest jõuavad aina suurema hulga majaomanikeni. Igale krundile on vastavalt aia keerukusele, pindalale, kaldenurgale, eraldi asetsevatele niidualadele ning laadimisjaama asukohale sobiv robotniiduk. Küsi Paka Metsast robotniiduki pakkumist!

Lähemalt Paka Metsa Robotiniiduki paigaldusest

Niiduala ülevaatus

Teie niidetavat ala tuleb üle vaatama pika töökogemusega spetsialist, kes hindab krundi keerukuse, mõõdab selle ja vastavalt aia mõõtmetele arvutab umbkaudse kaablikoguse ja lisaks sellele annab nõu laadimisjaama asukoha valimisel.

Kaabli paigaldus kaablimasinaga

 

Kaablit paigaldame vibraadraga, millega saab piirdekaabli hõlpsasti 5cm sügavusele muru sisse viia. Tänu sellele on kaabel hilisema katkemise eest kaitstud. Piirame ära kõik alad, kustkohast te ei soovi, et robot niidaks(peenrad, sõiduteed, veekogud jne).

Erilahendused

  • Passiivala – ala, kuhu robot ise ei pääse kuid on piirdekaabliga piiratud ja selle niitmiseks on vaja robot ümber tõsta
  • Kivitööd – kaablite vedu kas kivide alt või vahelt
  • Läbikäik aia vahelt – Vajadusel teeme aia või heki sisse paraja suurusega läbipääsu, et robotil oleks ligipääs igale aianurgale
  • Sildade ületamine

Passiivalad

Kivitööd

Aia alt käik

Lülitiga alad

 Roboti seadistamine ja koolitus

 

Kui otsustate robotniiduki kasuks tuleb seda paigaldama meie robotitehnik, kes ühendab kõik tervikuks. Teile viiakse läbi koolitus, et roboti käsitlemine oleks lihtne, arusaadav ning kõik küsimused saaksid vastuse. Vajadusel ühendame teie telefoni robotiga.

Koolitus roboti omanikule

Koolitame teid oma uue robotiga parimateks sõpradeks. Käime läbi krundi kus on mingi murekohad kui on ja mida jälgida ,et robot murevabalt teie hoovis niidaks. Käime läbi robotimenüü põhjalikult ,et tulevikus oleks vähem küsimusi.

Aitame Teid robotniiduki valikul!

Robotniiduki valimise teevad lihtsamaks korduvalt küsitud küsimused ning enda tööd ning trimmerdamise aega vähendate sellega, et võimalusel kujundage aed robotniidukile võimalikult sobivaks.

Husqvarna NERA – kaablivaba robotniitmise uus ajastu

2023. aasta uued Automower® NERA robotniidukid koos Husqvarna EPOS™ komplektiga võimaldavad paigaldust täiesti kaablivabalt, pakkudes sulle täielikku paindlikkust ja kontrolli, et kohandada oma virtuaalpiiret vastavalt oma aia vajadustele igal hooajal.

Järelmaksuga saad ostu eest osade kaupa tasuda

Paka Mets järelmaksuga saad tasuda ostu eest pikema perioodi vältel osamaksete kaupa. Järelmaksu kasutamiseks täida taotlus, misjärel väljastame sulle personaalse krediidilimiidi. Limiidi ulatuses saad soetada kaupu nii Paka Metsa e-poest kui ka kõikidest Paka Metsa kauplustest üle Eesti. Lisaks saad vaba limiidi ulatuses sõlmida väikelaenu lepingu, misjärel kantakse soovitud summa sinu pangaarvele.

Tasuta transport al. 99€

Helista meile +3725653535

Kirjuta meile

Kiire teenindus

7 + 6 =

Saada päring või loe rohkem meie teenuste kohta