Allahindlus!

HUSQVARNA AUTOMOWER® 450X

Original price was: €4,999.00.Current price is: €4,499.00.

Husqvarna Automower® 450x on nutikas robotniiduk, mis mõeldud suurematele, kuni 5000 m2 (+/- 20%) aladele. Masin on suuteline navigeerima keerukatel aladel, kitsastes läbikäikudes ning kuni 45 % kallakutel.
LHV järelmaks
Liisi järelmaks

Husqvarna Automower 450X on X-seeria tippmudel, mis on klass omaette. See on masin, mis suudab niita nii suuri kui ka keerukaid alasid, mis on täis erinevaid takistusi ning kuni 45% kallakuid. Takistuse tuvastamine distantsilt võimaldab suuremat niitmiskiirust. Tänu GPS juhtimisega niidusüsteemile ning Automower® Connect® nutirakendusele hoiab see masin sinu muru alati perfektses korras ning niidukit on võimalik jälgida ja seadistada ükskõik millises maailma punktis. Niiduala 5000 m² +/-20%, Li-ion, mõõdetud: 58 dB(A), maksimaalselt: 59 dB(A), 13,9 kg. Paigaldustarvikud ei kuulu komplekti.

Omadused

 

Töökindlus

Husqvarna eesmärgiks on Automoweri näol pakkuda kõrgeimat kvaliteeti, vastupidavust ning lõiketulemust.
Suurepärane niitmistulemus
Automower® 450X niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru.

GPS süsteem

Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab 450X niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.
Takistuse tuvastamine distantsilt
Sensorid tunnetavad ära teel oleva takistuse, aeglustavad niiduki enne takistuse vastu põrkumist.

Automower® Connect

Automower® Connect annab teile täieliku kontrolli robotniiduki üle läbi nutitelefoni. Saate anda käivitamis-, peatumis- ja parkimiskäske, reguleerida seadeid, teateid vastu võtta ning varguse korral kõikjalt niiduki asukohta jälitada.

Varguse vastane kaitse/ PIN kood

Võimalik seadistada erinevaid turvatasemeid. Kui niiduk tõstetakse üles, siis käivitub alarm, mida on võimalik deaktiveerida ainult unikaalse PIN koodi abil.

Murukasvu sensor

Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

Sõbralik naabrusele

Nii madala kui 58 dB(A) müratasemega Automower® võib lihtsalt aias töötada ilma teid või teie naabreid häirimata.

Keerukad murupinnad – täiuslik tulemus

Lihtne ja usaldusväärne Husqvarna Automower® robotniiduk tagab täiusliku lõiketulemuse ka keerukatel murupindadel. Ta on võimeline navigeerima keerukatel aladel ja kitsastes läbikäikudes, tuleb edukalt toime ebatasastel pindadel ja kallakutel, tagades teile täiusliku murupinna minimaalse pingutusega.
Olgu pealegi keerukasTa on võimeline navigeerima keerukatel aladel ja kitsastes läbikäikudes ning tuleb edukalt toime ka ebatasastel pindadel.

Tehnilised andmed

Aku

Aku tüüp Li-ion
Keskmine laadimisaeg
75 min
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 260 min
Keskmine energiakulu max. kasutamisel 23 kWh
Voolutarve lõikamise ajal 35 W

Mõõdud

 
Toote mõõdud, pikkus 72 cm
Toote mõõdud, laius< 56 cm
Toote mõõdud, kõrgus 31 cm
Kaal 13.9 kg

Võimekus

Maksimaalne niidetev ala (±20) 5000 m²
Laadimise süsteem Automaatne
Maksimaalne kallak tööpiirkonnas 24 °

Lõikekorpus

 
Lõikesüsteem 3 vabalt pöörlevat lõiketera
Lõikelaius 24 cm
Niidukõrgus, min 20 mm
Niidukõrgus, maks 60 mm

Varustus

 
Värv Hall graniit
Klahvistik 19 klahvi
Infopaneel LCD ekraan 
Taimer Jah
Alarm Jah
PIN kood Jah
Paigaldus lukustus Jah
Aja lukustus Jah
Tõsteandur Jah
Kallutusandur Jah
Ultraheliandur Jah
Käepideme tüüp Integreeritud
Rataste muster Sügav muster
Lisaterad 9 tk.

Tule ja tutvu toodetega kohapeal meie kauplustes Raplas ning Märjamaal.

Juhul, kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, oleme meeleldi nõus nendele vastama E-R 9-18. L-P oleme suletud. Oleme kättesaadavad emaili teel ning telefonitsi helistades numbrile

+372 5855 8803

13 + 4 =

Järelmaksuga saad ostu eest osade kaupa tasuda

Paka Mets järelmaksuga saad tasuda ostu eest pikema perioodi vältel osamaksete kaupa. Järelmaksu kasutamiseks täida taotlus, misjärel väljastame sulle personaalse krediidilimiidi. Limiidi ulatuses saad soetada kaupu nii Paka Metsa e-poest kui ka kõikidest Paka Metsa kauplustes. Lisaks saad vaba limiidi ulatuses sõlmida väikelaenu lepingu, misjärel kantakse soovitud summa sinu pangaarvele.

Tasuta transport al. 99€

Helista meile +37258558803

Kirjuta meile

Kiire teenindus